logo manta yachting biale

Czartery jachtów - Francja

francja4

Nicea, Cannes, Saint Tropez - Francuska Riwiera kusi luksusem i romantycznymi widokami. Jeśli te słynne kurorty są na Twojej liście wakacyjnej, warto wybrać czarter jachtu we Francji.

 

 

Żeglowanie wzdłuż wybrzeża Francji pozwoli spędzać czas w miejscach, gdzie wypoczywają najwięksi tego świata ale także zakosztować kulinarnych rozkoszy w małych, urokliwych, francuskich miasteczkach. 

 

Na klientów czarterujących jacht żaglowy lub motorowy czekają doskonałe warunki żeglarskie i łagodny, śródziemnomorski klimat.

 

 

 

 

Czartery jachtów - Francja - europejski luksus

francja2

Warto pamiętać, że Riwiera Francuska to nie jedyna opcja. Wymarzony urlop można spędzić inaczej, czarterując jacht na Korsyce (lub płynąć na nią z innego miejsca) , gdzie kultura francuska miesza się z włoską.

 

Sezon żeglarski trwa tu od maja do końca września a wszystkim miłośnikom europejskiego luksusu i dobrego wina polecamy właśnie czarter jachtu we Francji.

 

Na Twoje życzenie przygotujemy sugerowaną trasę wraz z opisem miejsc wartych odwiedzenia lub zorganizujemy rejs ze skipperem i hostessą (język do wyboru: polski lub angielski).

 

 

 

ZAINTERESOWAŁO CIĘ TO?

ZAPYTAJ!