logo manta yachting biale

Czartery jachtów - Karaiby

karaiby

Zielone, tropikalne, egzotyczne, pełne cudownych potraw i aromatycznego rumu. Czarter katamaranu na Karaibach (głównie Martynika i Grenadyny) to obietnica obcowania na codzień z błękitnymi lagunami i piękną, żeglarską pogodą.

 

Karaiby, czyli pasmo wysp oddzielające Atlantyk od Morza Karaibskiego, są świetnym wyborem na czarter katamaranu lub jachtu jednokadłubowego ze względu na ustalone, przyjemne wiatry (3-4B w sezonie). Na tej szerokości występują bowiem głównie północno-wschodnie pasaty.

 

Naszym klientom, zainteresowanym żeglugą po Karaibach, polecamy przede wszystkim czarter katamaranu z Martyniki. Martynika to terytorium Francji a więc możemy się tam poruszać bez dodatkowych formalności. Martynika jest najlepiej osiągalna z Paryża oraz Londynu.

 

 

Czartery jachtów - Karaiby - Indywidualne oferty

karaiby2

Na Twoje życzenie, przed czarterem, przygotujemy sugerowaną trasę wraz z opisem miejsc wartych odwiedzenia lub zorganizujemy rejs ze skipperem i hostessą (język do wyboru: polski lub angielski).

 

Polecana długość czarteru katamaranu lub jachtu jednokadłubowego z Martyniki lub innego miejsca na Karaibach to dwa tygodnie, możliwe są jednak krótsze i dłuższe czartery.

ZAINTERESOWAŁO CIĘ TO?

ZAPYTAJ!