logo manta yachting biale

Czartery jachtów - Portugalia

portugalia3

Ambitnym żeglarzom, chcącym zakosztować oceanicznej żeglugi polecamy czarter jachtu w Portugalii. To wysunięte najdalej na zachód europejskie państwo, zajmujące część Półwyspu Iberyjskiego ma bogatą, żeglarską tradycję (Vasco da Gama, Ferdynand Magellan).

 

 

Jeśli zdecydujesz się na czarter jachtu żaglowego lub motorowego właśnie tam, na pewno nie ominie Cię degustacja porto w piwniczkach urokliwych winiarni czy wieczory przy muzyce fado.

 

 

Smakosze zakosztują w grilowanych sardynkach ( owoce morza to bardzo obecny w kuchni portugalskiej element) czy "domowych" winach z portugalskich winnic a także wyjątkowej zupie cebulowej z chlebem.

 

 

 

Czartery jachtów - Portugalia - wybrzeże, wyspy

portugalia2

Wybierając Portugalię jako miejsce czarteru naszego jachtu mamy do wyboru szereg możliwości, dostosowanych do naszych potrzeb i umiejętności. Możemy skupić się na wybrzeżu i zwiedzić urokliwą Lizbonę z żółtymi tramwajami, piękne Porto czy niezapomniane Algarve.

 

Można także pożeglować w stronę portugalskich wysp (Wyspy Azorskie, Madera). Jacht można wyczarterować również już bezpośrednio na wyspach, gdyż są one łatwo osiągalne krajowymi liniami lotniczymi lub wewnętrznymi, portugalskimi - najłatwiej z Lizbony.

 

Jeśli swój wymarzony urlop planujesz spędzić podziwiając zachody słońca nad Oceanem z piaszczystych plaż położonych między skalistymi klifami - czarter jachtu żaglowego lub motorowego w Portugalii to idealny wybór dla Ciebie.

 

Na Twoje życzenie przygotujemy sugerowaną trasę wraz z opisem miejsc wartych odwiedzenia lub zorganizujemy rejs ze skipperem i hostessą (język do wyboru: polski lub angielski).

 

 

ZAINTERESOWAŁO CIĘ TO?

ZAPYTAJ!