logo manta yachting biale

włochy1Czartery jachtów - Włochy

Czarter jachtu we Włoszech to idealna propozycja dla żeglarzy lub motorowodniaków, którzy cenią sobie śródziemnomorski klimat i kuchnię a także mnogość zabytków. Na każdym kroku podziwiać można, wciąż obecne, piękno starożytnego Rzymu oraz echa średniowiecznego romantyzmu.

 

Linia brzegowa tego pięknego kraju to niemal 8000 km, co czyni je niezwykle atrakcyjnym żeglarsko, zaś kuchni chyba nikomu rekomendować nie trzeba - uznawana jest za najlepszą na Świecie. 

 

 

 

  

 

 

włochy2

Czartery jachtów - Włochy - najcenniejsze zabytki

Czarter jachtu we Włoszech to także możliwość codziennego niemal obcowania z zabytkami (bardzo dużo zabytków wpisanych na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO znajduje się właśnie tam).

 

Włochy to klejnot na Morzu Śródziemnym a naszym klientom, wybierającym czarter jachtów żaglowych lub motorowych na tamtym akwenie, proponujemy tylko sprawdzone, luksusowe jednostki od godnych zaufania armatorów.

 

Na Twoje życzenie przygotujemy sugerowaną trasę wraz z opisem miejsc wartych odwiedzenia lub zorganizujemy rejs ze skipperem i hostessą (język do wyboru: polski lub angielski).

ZAINTERESOWAŁO CIĘ TO?

ZAPYTAJ!