logo manta yachting biale

Agnieszka Karpińska
Agnieszka KarpińskaUprawnienia: Jachtowy Sternik Morski, Voditjel Brodice, ISSA, pilot wycieczek.
Miłość do żeglarstwa wyssała "z mlekiem matki". Na świat przyszła w grudniu, w czerwcu już pływała z rodzicami po Mazurach. Żegluje całe życie. Od 2009 z powodzeniem realizuje się w organizowaniu i prowadzeniu rejsów po małych i dużych akwenach, jeziorach i morzach (przede wszystkim ciepłych).

 

Jerzy Stępniewski
Jerzy StępniewskiUprawnienia: SRC, ITR, Młodszy Instruktor Żeglarstwa, Ochrona przeciwpożarowa (na statku), Pierwsza pomoc medyczna
Za rufą niemal 10 000 Mil morskich doświadczenia na takich akwenach jak Bałtyk, Morze Północne, Morze Norweskie, Północny Atlentyk, Kanał Angielski, Grecja, Chorwacja. Ponad 1 200 godzin doświadczenia jako skipper na jachtach morskich. Ponad 800 godzin na morzu doświadczania jako członek załóg. Setki godzin doświadczenia w pracy z ludźmi, zarządzania nimi i logistycznego planowania. Do tego wigor, permanentny uśmiech i opanowanie niezależnie od sytuacji. A co najważniejsze – wszystko to z pasji.

 

Jacek Szczepaniak
Jacek SzczepaniakUprawnienia: Kapitan jachtowy, instruktor żeglarstwa PZŻ, Kapitan motorowodny, Uprawnienia VHF GMDSS, Instruktor ISSA
Jego przygoda z żeglarstwem zaczęła się praktycznie od razu od pływania po morzu. Mając zaledwie 20 lat był już sternikiem morskim, instruktorem żeglarstwa, a w niedługiej przyszłości najmłodszym w-ce prezesem do spraw szkolenia Okręgowego Związku Żeglarskiego w Kielcach i najmłodszym szkoleniowcem w tej randze w kraju. Pływał na wielu, zarówno małych jak i wielkich żaglowcach polskich, takich jak ukochana Pogoria, Iskra, Dar Młodzieży, Zawisza Czarny, czy Generał Zaruski.

 

Michał Tomsohn
Michał TomsohnUprawnienia: Jachtowy Sternik Morski, Morski Sternik Motorowodny,
Radiooperator SRC, Instruktor żeglarstwa.
Żegluje od 14 roku życia. Wiele udanych rejsów i szkoleń w Chorwacji. Doskonała praktyka zdobyta podczas szkoleń dzieci na optymistach. Kilka startów w regatach z efektem - zawsze w pierwszej dziesiątce.
Ale na pudło też udawało się wkroczyć. Praktyka : śródlądzie 17 lat, morze 7 lat. Wiele udanych rejsów.
A w głowie tysiące pomysłów na nowe wyprawy po wielkiej i małej wodzie...

ZAINTERESOWAŁO CIĘ TO?

ZAPYTAJ!